DZIEJE SIĘ …

Drodzy Klienci 👩‍💼

Mamy świadomość, że dzisiejsze czasy wymagają eksponowania sukcesów w internecie. Fakt konieczności istnienia online spotęgowała jeszcze niespodziewana pandemia, przenosząc handel i usługi do sieci. Nie podważając jednak sensowności takich działań nasza taktyka nie idzie w parze z ujawnianiem kwot zrealizowanych transakcji, imion Klientów, czy zdjęć nieruchomości zrealizowanych transakcji opatrzonych nakładkami sprzedane/wynajęte. Pracując w ścisłym gronie specjalistów nie ma miejsca także na popularne rankingi nakręcające popyt. Szanujemy tym samym prawo doboru środków marketingu każdego przedsiębiorcy.

Otóż miło nam poinformować, że cisza na naszym profilu oznacza, że się dzieje i to trzeba głośno powiedzieć w stopniu nie proporcjonalnym do obiegowych teorii, że rynek nieruchomości ucierpi w związku z pandemią. Pilotujemy obecnie kilka transakcji jednocześnie, dlatego publicznie dziękujemy naszym Klientom za zaufanie.

Od zawsze staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i tym bardziej jest nam miło słyszeć w tak trudnym czasie słowa uznania, jakie do nas płyną.

Sprzedaż, wynajem, inwestowanie w nieruchomości, doradztwo, negocjacje, weryfikacje i gromadzenie dokumentów, prezentacje, reprezentowanie interesu Klientów to nasz chleb powszedni. Robimy to z pasją i zaangażowaniem i to daje nam siłę i doświadczenie, a naszym Klientom bezpieczeństwo.

OSTATNI GORĄCY OKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

biuro – wynajem – transakcja międzynarodowa
biuro – cesja umowy najmu
mieszkanie – umowa deweloperska
mieszkanie inwestycyjne – umowa deweloperska
dom – najem okazjonalny
złożony zakup inwestycyjny – transakcja o wartości ponad milion PLN
nawiązanie współpracy w zakresie obsługi sprzedaży/nabywania funkcjonujących biznesów, w których składową transakcji są środki trwałe w postaci nieruchomości
doradztwo inwestycyjne i udział w procesowaniu finansowania

 

W tak zwanym międzyczasie spływają do nas zapytania związane z obsługą rynku pozalokalnego, a także szkoleń agentów nieruchomości – tych funkcjonujących na rynku – zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji, jak i osób, które zdecydowały się na przebranżowienie. Wspominaliśmy o tych szkoleniach jakiś czas temu, padły publiczne deklaracje, stąd zainteresowanie. Obiecujemy w najbliższym czasie doprecyzować tematykę i optymalne terminy, by zrealizować grupową edycję tych zamierzeń.