MASZ DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNĄ?

📢📢📢 MASZ DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY biuro, lokal handlowy, usługowy, halę, magazyn, grunt inwestycyjny pod zabudowę deweloperską lub przemysłową, a skończyły Ci się pomysły na ich wykorzystanie?
WYCZERPAŁEŚ JUŻ WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI? – pytałeś znajomych, dawałeś ogłoszenia, banery i nie masz swojego wymarzonego Klienta??

Wychodzimy Ci na przeciw obsługując profesjonalnie i kompleksowo nieruchomości komercyjne. OSZCZĘDZAMY TWÓJ CZAS I RYZYKO, JAKO DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI.

Na umówionym spotkaniu przedstawimy Ci z przyjemnością jak działamy i czym różni się nasza oferta od tych dostępnych na rynku.

U NAS OKREŚLASZ JAKICH DZIAŁAŃ OD NAS OCZEKUJESZ – z portfela wykonywanych przez nas czynności i płacisz tylko za nie, co więcej nie ma żadnych ukrytych kosztów bo płacisz tylko za efekty. Oznacza to, że kierujemy się nadrzędną zasadą WIN-WIN, w której każdy ma być zadowolony.

W trakcie trwania naszej współpracy raportujemy na bieżąco aktualną sytuację i reagujemy na otrzymywane sygnały z rynku. Przedstawiamy Ci aktualnie obowiązujące trendy i ceny by dobrać NAJKORZYSTNIEJSZĄ STRATEGIĘ WYNAJMU/SPRZEDAŻY TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI.

Obsługujemy wiele firm poszukujących nieruchomości na swą działalność na rynku lokalnym, oraz dużych korporacji poszukujących lokalizacji na swoje regionalne oddziały.

Sprawdzaj na bieżąco czego aktualnie poszukujemy:
http://www.komercyjni.pl/aktualnie-poszukujemy/

CZY TWOJA NIERUCHOMOŚĆ NADAJE SIĘ DLA NICH?

Zapraszamy do wypełniania formularza na naszej stronie:
http://www.komercyjni.pl/formularze/

lub kontaktu telefonicznego/ mailowego:

☎️503 990 290

📧komercyjni@wp.pl