KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI INWESTORA

Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi nasza firma zajmuje się także kompleksowym prowadzeniem Klientów inwestycyjnych.

Obsługujemy na wyłączność nowopowstałą inwestycję budynków w zabudowie bliźniaczej pod wynajem. Cudnie usytuowaną na podstoczu Dębowca, w pobliżu całorocznego stoku oraz urokliwej Szyndzielni, wielu tras rowerowych i szlaków pieszych. Świetna, prestiżowa lokalizacja, dobre skomunikowanie i unikalny kontakt z przyrodą.

Unikalny jest jednak również koncept naszej współpracy.
Pilotujemy inwestycję od A do Z – od wyboru strategii najmu, poprzez określenie Klienta docelowego, zaproponowanie wyposażenia nieruchomości, opracowanie oferty, wykonania sesji zdjęciowej, ogłaszania oferty, kontaktu z potencjalnymi zainteresowanymi, udziału w prezentacjach, negocjacjach i uczestnictwie przy zawarciu umowy najmu. Reprezentujemy Inwestora podczas całego procesu, ostatecznie przekazując nieruchomość w jego imieniu na podstawie sporządzonych protokołów zdawczo odbiorczych.

Jest to propozycja odciążająca właścicieli od konieczności bycia w ciągłej gotowości, udzielania w różnych formach szczegółowych informacji, czy wielokrotnego prezentowania nieruchomości w porach i dniach odpowiadających potencjalnemu Najemcy.

Oprócz oszczędności czasu, oferujemy Właścicielom zminimalizowanie ryzyka przy wyborze Najemcy, ustalaniu warunków umowy, czy zabezpieczeniu profesjonalnego charakteru spotkań.

Wybór zakresu wykonywanych czynności, warunki współpracy oraz korzyści wynikające z nawiązania takiej formy obsługi inwestycji negocjujemy każdorazowo indywidualnie.

Inwestowanie w nieruchomości stało się w ostatnich latach bardzo popularne, ale zajmują się nim także osoby z poza branży, szukające kompleksowego, profesjonalnego wsparcia, dla których jest to dodatkowe źródło dochodu, a na codzień zaangażowane są w zupełnie innym kierunku, lub mieszkające poza miejscem usytuowania swojej inwestycji.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !
JESTEŚ ZAINTERESOWANY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POD NUMEREM 503 990 290, lub napisz maila komercyjni@wp.pl


Komercyjni.pl – Doświadczenie, profesjonalizm, skuteczność